Súťaž Kilá za liter


Začiatok súťaže je 25.1. 2016 a potrvá do polovice apríla 2016.

Nepremeškajte príležitosť stať sa štíhlou a bohatou :-)

 Súťaže sa môžu zúčastniť  návštevníčky fitness centra, ktoré si zakúpia permanentku, disponujú dobrým zdravotným stavom a počas súťaže budú trénovať pod odborným dohľadom personálu fitness centra.

Účastníčky čaká vstupné fotenie postavy a samozrejme fotenie na záver súťaže.

Súťažiace obdržia výživové plány šité na mieru, vypracované  a konzultované lekárom. Tréningy budú zamerané najmä na úbytok tukových zásob na problémových partiách.

Výherkyňou sa stáva tá dáma, ktorá počas súťaže schudne najviac cm, v meraných partiách. Počet súťažiacich je max 25.

Aktualizované: 28. 01. 2016
V pondelok sme odštartovali už avizovanú súťaž „KILÁ ZA LITER“.
Prihlásilo sa spolu 25 dám, z ktorých každá má svoj dôvod na účasť v súťaži – či už je to redukcia váhy, lepšia kondícia,vyformovanie postavy ale spoločným menovateľom je určite zmena, ktorú cvičením túžia dosiahnuť.
Dámy absolvovali vstupné meranie, čaká ich fotenie, výživový plán na mieru a veľa veľa cvičenia. Súťaž bude trvať 10 týždňov a my vás budeme priebežne informovať ako sa súťažiacim darí. Prajeme im veľa vytrvalosti pevnej vôle a nasadenia isť si
za svojim cieľom!
Zoznam súťažiacich:
Both Zsani, Budošová Andrea, Csomorová Silvia, Darida Henrieta, Gábrišová Radka, Gombosová Flóra, Halačková Daniela, Hubová Petra, Janáčková Marcela, Kepesi Marika, Kleiner Lili, Linka Andika, Maczalová Lucia, Majerníková Ildikó, Modrovičová Janka, Orosová Mária, Paštrnáková Ivana, Pipíšová Petra, Starečeková Katarína, Telekes Diana, Valacsay Marcela, Valacsay Márta, Valacsai Henrieta, Viteková Zora, Zdenka White.

My sa budeme snažiť nesklamať vás milé dámy a byť vám maximálne nápomocní

Váš Synergym team!

 Aktualizované: 10. 02. 2016
 Dva týždne súťaže „KILÁ ZA LITER“ sú za nami a vstupujeme do tretieho týždňa. Ani upršané počasie dnes neodradilo súťažiace prísť si zacvičiť, uvoľniť endorfíny a spáliť kalórie. V priemere schudli dievčatá a panie takmer 3 kg a 8 cm z meraných partií. Pekný výsledok !

  Domov

Kontakt

Kontaktujte nás


Otváracie hodiny

Pondelok – Sobota

Tréningy len na objednanávku

| Nedeľa - zatvorené

SYNERGYM FITNESS CENTRUM

0905 975 628 - Andrea Fiedlerová | 0905 517 711 - Karol Méry | Gazdovský rad 1998 | 931 01 Šamorín

Facebook

www.facebook.com/synergymšamorín